Ana sayfa SGK Hastaneler tarafından elektronik ortamda bildirimi yapılmayan sağlık raporlarının manuel olarak bildirimi yapılmalı...

Hastaneler tarafından elektronik ortamda bildirimi yapılmayan sağlık raporlarının manuel olarak bildirimi yapılmalı mıdır?

226
0
Hastaneler tarafından elektronik ortamda bildirimi yapılmayan sağlık raporlarının manuel olarak bildirimi yapılmalı mıdır?

Çalışanların bazı istirahat raporları hastaneler tarafından elektronik ortamda girilmiyor.
Bu raporları manuel bildirim girişinde giriş yapılmasında sakınca var mıdır?

Elektronik ortamda görülmeyen raporların manuel olarak girilmesi gerekmektedir.

 

 


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

Sgk sisteminden onaylanmayan sağlık raporlardan meslek mensubunun sorumluluğu nedir?

Elektronik ortamda onaylanan SGK raporunun iptalini yapabilir miyiz? İptal işleminin bir cezası olur mu?

İstirahat Raporu Bildirimi Nasıl Yapılır?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here