Ana Sayfa SGK SGDP’ye tabi olanlar 14857’den yararlanabilir mi?

  SGDP’ye tabi olanlar 14857’den yararlanabilir mi?

  5
  0

  %70 Engelli olan ve engelli teşvik sistemine kayıtlı olan emekli işçileri aldığımızda 14857 sayılı kanundan yararlanabilir miyiz yoksa sadece emekli olmayan engelli işçiler mi yararlanabilir?

  SGDP’ye tabi olanlar 14857’den yararlanamazlar.

   

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  Önceki İçerikSigorta acentelerinin aldığı ürünü iade etmesi için geçici KDV mükellefiyeti açması ve iade faturası düzenlemesi gerekir.
  Sonraki İçerikTek ortaklı A.Ş.’nin ortağının şirkete olan borcu için adatlandırma yapılacak mı?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz