Ana sayfa Muhasebe Mali Müşavirlik bürosu açarken mali müşavirler odası başvurusu sırasında bir maliyeti var...

Mali Müşavirlik bürosu açarken mali müşavirler odası başvurusu sırasında bir maliyeti var mıdır?

3469
0
Mali Müşavirlik bürosu açarken mali müşavirler odası başvurusu sırasında bir maliyeti var mıdır?

Bağımlı olarak çalıştığım işyerimden emeklilik sebebiyle ayrıldım. Büro açmak istiyorum. Bununla ilgili gerekli bilgileri ve büro açma maliyetini öğrenebilir miyim?

Büro açmanın oda boyutunda maliyeti yoktur. Vergi Dairesinde mükellefiyet kurulduktan sonra VD tarafından yapılan yoklama tutanağı ile odaya müracaat edilir.
Oda Çalışanlar listesine kayıt yaparak Büro tescil belgesi verir.

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

Bağımsız olarak büro açmak için ne yapmalıyım? Kendi evimi büro olarak gösterebilir miyim?

Karavanda Serbest Meslek Faaliyetini Yapabilir miyim?

Mülkiyeti akrabama ait olan taşınmazda kira vermeden serbest meslek bürosu olarak açılış yapabilir miyim?

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here