Ana sayfa Vergi Bağımsız mali müşavirler defterlerini tuttuğu mükelleflerin listesini vergi dairesine bildirme zorunluluğu var...

Bağımsız mali müşavirler defterlerini tuttuğu mükelleflerin listesini vergi dairesine bildirme zorunluluğu var mı?

214
0
Bağımsız mali müşavirler defterlerini tuttuğu mükelleflerin listesini vergi dairesine bildirme zorunluluğu var mı?

Beyannamesini hazırladığımız firmaların listesini her yıl mayıs ayında vergi dairesine veriyoruz bu listeyi verme zorunluluğu kalktı mı?

Bahsettiğiniz liste 2013 yılında kaldırılmıştır.

 

 


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

Bağımsız çalışan mali müşavirler başka bir firmanın bünyesinde aynı anda bağımlı olarak çalışabilir mi?

Bağımlı ve bağımsız çalışan mali müşavirlerin sigorta bildirimleri nasıl yapılır?

Kendi Adına ve Hesabına Bağımsız Çalışanların Meslek Hastalığı Durumları Kim Tarafından, Nasıl Bildirilmelidir?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here