Ana sayfa SGK Yararlandığım SGK Teşviki bitince başka teşvikten faydalanabilir miyim?

Yararlandığım SGK Teşviki bitince başka teşvikten faydalanabilir miyim?

307
0

KONU

SGK Teşvikten faydalanma şartları hak


SORU

İşe giriş yaptığımız çalışanlar 2 teşvikten yararlanıyor.
1- 4447 19 mad. 18 ay teşviki
2-4447 10. mad. 42 ay teşviki hangisi avantajlıdır.
19 maddeyi seçersem 18 ay sonra teşvik bitince 10 maddeye girip geri kalan (42-18=24) 24 ay teşvikten yararlanır mıyım?
(16.11.2018 14:47)


CEVAP

Kalan süre için 06111 den yararlanabilirsiniz.


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER


Sgk muayene katılım payı hangi hallerde ve ne kadar alınır?

İşyeri nakil olursa Sgk dosyaları arasında işçi giriş çıkışı yapılacak mı?

 

Hakedişten Kesilen SGK Primleri Gider Olarak Kaydedilir mi?

 

TUGS’a kayıtlı gemilere sağlanan teşvikler nelerdir? (Türk Uluslararası Gemi Sicili)

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here