Ana sayfa Muhasebe Mali müşavirler aylık Bağ-Kur ödemelerini gider yazabilir mi?

Mali müşavirler aylık Bağ-Kur ödemelerini gider yazabilir mi?

357
0

Mali müşavirlerin Bağ- kur ödemelerini ay içinde ödediğimizde deftere gider kaydedebilir miyiz?

GVK 68. maddeye göre gider yazılır.

 

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

Ödendiği yılda zarar nedeniyle indirilemeyen Bağ-Kur primleri sonraki yıllara devir eder mi?

 

 

Bir şirkete bağlı olarak evde çalışan kişi Ltd. Şti. kurarsa Bağ-Kur statüsüne geçer mi?

 

 

Genç girişimci BAĞ-KUR teşvikinden yaralanma şartları nelerdir?

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here