Ana sayfa Muhasebe 2020 SMMM Ücret tarifesi

  2020 SMMM Ücret tarifesi

  62
  0

  Gerçek usulde yeni işe başlayanlar ile ilk defa gerçek usule geçenler kapsamında sözleşmede işaretlenmeden indirimsiz sözleşme imzalandı. Şartları sağlayan mükellef bu indirimden faydalanmak ister. Muhasebe aidat indiriminden nasıl faydalandırabiliriz?

  İndirim için e-Birlik sisteminden yapılmadığı sürece indirimden yararlanılmaz. Sözleşmeyi iptal edip yenisinin düzenlenmesi gerekir. Diğer taraftan meslek mensuplarının müşteriden aldığı hizmet bedeli aidat değil hizmet bedelidir.

   

  2020 SMMM Muhasebe Defter Tutma Asgari Ücret Tarifesi 2020 için TIKLAYIN…>>>

  31.12.2019 Tarih ve 30995 (4. Mükerrer) Resmi Gazete’de yayınlanan 2020 yılına ait SMMM Ücret Tarifesi için tıklayın…>>>


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here