Ana sayfa Mevzuat Kosgeb tarafından teknolojik yatırım kapsamında verilen desteklerin kurum tarafından izlenme süreci nasıl...

Kosgeb tarafından teknolojik yatırım kapsamında verilen desteklerin kurum tarafından izlenme süreci nasıl yapılmaktadır?

Kosgeb tarafından teknolojik yatırım kapsamında verilen desteklerin kurum tarafından izlenme süreci nasıl yapılmaktadır?

359
0

Destek kapsamına alınan her bir yatırım projesinin izlemesi, destek süresince ve sonrasında olmak üzere iki aşamalı yapılır. Her bir projenin izlemesi ve değerlendirilmesi, KOSGEB Personeli ve/veya İzleyici tarafından yapılır.

  1. Proje süresince izleme 4 (dört) aylık dönemlerde İzleyici tarafından İşletmeden Sorumlu Personel eşliğinde İşletme ziyaret edilerek yapılır.
  2. Proje sonrası izleme, yatırım projesi sonuçlarının değerlendirilmesi amacıyla İşletmeden Sorumlu Personel ve/veya İzleyici tarafından yatırım projesinin başarı ile tamamlanma tarihinden itibaren 1 (bir) yıl sonra başlar ve her yıl 1 (bir) kez olmak üzere toplam 3 (üç) yıl süre ile yapılır.

 


Kaynak: KOSGEB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here