Ana sayfa Mevzuat Teknolojik yatırım kapsamında KOSGEB’e başvuruda bulunduğumuz projemizde revizyon yapabilir miyiz?

Teknolojik yatırım kapsamında KOSGEB’e başvuruda bulunduğumuz projemizde revizyon yapabilir miyiz?

Teknolojik yatırım kapsamında KOSGEB’e başvuruda bulunduğumuz projemizde revizyon yapabilir miyiz?

350
0

İşletme, yatırım projesi süresince en fazla 3 (üç) defa revizyon talebinde bulunabilir. Revizyon talebi ilgili Uygulama Birimine yapılır

İşletme revizyon talebini en erken ilk izleme döneminden sonra, en geç ise yatırım proje süresi tamamlanmadan 3 (üç) ay öncesine kadar yapabilir.

 


Kaynak: KOSGEB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here