Ana sayfa Muhasebe Dairenin bir odasını büro olarak kullanabilir miyim?

Dairenin bir odasını büro olarak kullanabilir miyim?

1099
0

Büro adres değişikliği yapmak istiyorum. Büro olarak bir dairenin bir odasını kiralamayı düşünüyorum, diğer odalar başka bir şirket tarafından kiralık, mal sahibi dairesini odalar halinde kiraya veriyor fakat odalarda ayrı ayrı adres no yok. Meslek hukuku ve vergi dairesi yoklaması açısından uygun mudur?

 

VD yoklaması konusunu bilemiyoruz. Oda için sorun yok.

 

 

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

SMMM Meslek ruhsatını ne zaman teslim almalıdır?

 

SMMM şirketleri başka ticaret şirketlerine ortak olabilir mi?

 

SMMM A.Ş.’den ayrılan ve şahıs firması olarak faaliyetine devam edecek olan meslek mensubun yapması gereken işlemler nelerdir?

 

Kendi çalıştığım şirketin sermaye artış raporunu SMMM unvanıyla işyeri açmadan yazabilir miyim?

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here