Ticaret savaşının geleceği belirsiz

Ticaret savaşının geleceği belirsiz

77
0
PAYLAŞ

Çin ve ABD arasında süren 3 günlük görüşme sona erdi.

Küresel büyümeyi önemli ölçüde engelleyen tarife uygulamalarını çözmeyi amaçlayan görüşmenin sonucu hakkında net bir bilgi verilmedi.

Çin Ticaret Bakanlığı ise konuyla ilgili olarak iki ülkenin yakın görüşmelere devam edeceğini belirtti.

Fakat Başkan Trump ve Şi Cinping tarafından 1 Aralık’ta ilan edilen 90 günlük ateşkes süresince tekrar görüşme olup olmayacağına dair herhangi bir bilgi verilmedi.

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK