Ana sayfa Ülkeler Nijerya Ekonomisinde Canlanma!

Nijerya Ekonomisinde Canlanma!

937
0

İngiltere merkezli World Economics adlı organizasyon tarafından yayımlanan bir raporda, Nisan ayı Satış Yöneticileri Endeksinin bir önceki aya göre 1,8 puan artarak 58,5 olarak gerçekleştiği ifade edilmektedir.

Söz konusu endeksin on aydan beri azaldığı, 2015’ten beri en yüksek seviyesine ulaştığı ve hızlı bir büyümeyi temsil ettiği ifade edilmektedir.

Kaynak: World Economic

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here