Ana sayfa Çalışma Hayatı Mali müşavirler bağımsız denetim belgesini almadan bağımsız denetim şirketi kurabilir mi?

  Mali müşavirler bağımsız denetim belgesini almadan bağımsız denetim şirketi kurabilir mi?

  Bağımsız Denetçi olmayanlar bu unvanla şirket kurabilir mi?

  338
  0

  2021 yılı asgari tarife ücreti ile ilgili sorum olacaktır. 2021 şubat ayında Ocak 2021 ayının evraklarını işleyeceğiz. Yeni tarifeye göre muhasebe ücretine yapılacak olan zam ocak ayında mı yoksa şubat ayında mı olması gerekir?

  Yeni tarife Ocak ayında yürürlüğe girmektedir.

  İki ortaklı limited  şirket kurmak istiyoruz. Bağımsız denetim belgemiz şu an yok edinme aşamasındayız. xxxx BAĞIMSIZ DENETİM MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ olacak şekilde şirket unvanımızı belirledik. Bu şekilde şirket unvanını belirleyebilir miyiz?

  Belge almadan BAĞIMSIZ DENETİM unvanı kullanılmaz.


  Kaynak: ismmmo
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here