Ana sayfa Basından İstanbul’da Dolmuş ve Minibüs Ücretlerine Zam Yapıldı!!!

İstanbul’da Dolmuş ve Minibüs Ücretlerine Zam Yapıldı!!!

2528
0

İNDİ-BİNDİ 2 TL!!!
İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odasının yapmış olduğu yeni düzenleme ile İstanbul’da indi- bindi Minibüs ücretlerine %11 oranında zam yapıldı. Zam bugünden itibaren geçerli olacak.

İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası Başkan vekili Sami Şahin, İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası’nın yapmış olduğu yeni düzenleme ile Minibüs ve dolmuşlara indi-bindi ücretlerine %9-11 oranında zam yapıldığını açıkladı. İndi bindi ücreti 1.80 TL’den 2.00 TL’ye yükseldi.

Yeni düzenlemeye göre indi-bindi Minibüs ücretleri;

Zam gelmeden önceki indi-bindi Minibüs ücretleri;

Kaynak: İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odası

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here