Ana sayfa Ülkeler İngiltere’nin 2018 Bütçesi

İngiltere’nin 2018 Bütçesi

1469
0

İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond, mecliste yaptığı konuşmada yeni yıl için hazırladıkları bütçe planını sundu.

Hammond: “Şimdiye kadar Brexit hazırlıkları için 700 milyon Sterlin yatırmış bulunuyoruz, ve önümüzdeki iki yıl boyunca kullanılmak üzere öngördüğümüz bütçe 3 milyar Sterlin. Daha fazlası gerekirse, buna da hazırız,” dedi.

Hammond halkın endişelerinin farkında olduklarını belirtti:
“Gelirleri tehdit altında olan aileleri dinliyoruz ve hissettikleri hüsranı anlıyoruz. Bu sebeple önümüzdeki bütçede dengeli bir yaklaşım sergiledik. Borçlarımız artsa da, mali sorumluluğu kabullenip geleceğin iş imkanlarını destekleyecek altyapılara yatırım yapacağız.”

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here