Ana sayfa Şirketler Facebook’un Yeni Vergi Planı

Facebook’un Yeni Vergi Planı

678
0

Facebook, reklam ve pazarlama gelirlerinin yerel olarak vergilendirileceği duyurusunda bulunda. Böylece şirket reklam gelirlerinin vergisini Dublin üzerinden ödemeye son verecek.

Facebook Finans Direktörü Dave Wehner, şirketin yerel satış yapısına geçmeye karar verdiğini ve de reklam gelirleriyle ilgili daha net bir politika izleneceğini duyurdu.

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here