Ana sayfa Muhasebe Geriye dönük e-Fatura ve e-Arşiv fatura düzenleyebilir miyiz?

  Geriye dönük e-Fatura ve e-Arşiv fatura düzenleyebilir miyiz?

  Geriye dönük e-Fatura ve e-Arşiv fatura düzenlenir mi?

  68
  0

  E-irsaliye kesmemiz gerekiyor. Sayfada mal sütunu açılmıyor. Ne yapmamız gerekiyor?

  Teknik bir sorun olabilir.

  20 Ağustos 2020 tarihinde geri dönük olarak E-Fatura ve E-Arşiv fatura tarih ve sıra seri numarasını bozmadan temmuz ayına ait fatura düzenleyebilir miyiz?

  Elektronik faturalar da kâğıt faturalarda olduğu gibi 7 gün içinde düzenlenmelidir. Kâğıt fatura düzenleme yükümlülükleri aynen elektronik fatura için de geçerlidir iyi çalışmalar


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here