Ana sayfa Şirketler Yeni Zelanda’lı Sky Network’ten Büyük Adım!

Yeni Zelanda’lı Sky Network’ten Büyük Adım!

1250
0

SKY NETWORK, VODAFONE KONUSUNDA ÖNEMLİ BİR KARAR VERDİ!

Yeni Zelanda’nın Sky Network Televizyonu Vodafone’un Satın Alma Sözleşmesini İptal Etmekten Vazgeçti!

Sky Network Televizyonları, ülkedeki rekabet düzenleyicilerinin teklifi reddetmesinden sonra Yeni Zelanda’daki Vodafone şirketinin satın alma sözleşmesini iptal etmeyeceğini açıkladı.

Sky Network kararı temyize götürebilir, yeniden düzenlemeler yapabilir veya tekrar başvurabilir. Her iki şirkette karar almadan önce düzenleyicilerin yazılı kararını alana kadar bekleyecekler.

Kaynak: Euronews

Tarih: 2 Mart 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here