Ana Sayfa Ekonomi Çin’de Üretim Beklenenin Üstünde! İnşaat Sektörü Aşırı Talep Alıyor!

  Çin’de Üretim Beklenenin Üstünde! İnşaat Sektörü Aşırı Talep Alıyor!

  1340
  0

  ÇİN’DE ÜRETİM BEKLENENİN ÜZERİNDE GERÇEKLEŞTİ!

  Satın Alma Yöneticileri Endeksine göre Çin’deki üretim sektörü beklenenin üstünde gelişti!

  Satın Alma Yöneticileri Endeksine göre, endeks puanı Şubat ayında son üç ayın en yüksek seviyesi olan 51,6 seviyelerine ulaştı.

  Reuters ise 51,1 puanlık büyüme öngörmüş olmasına rağmen, Çin’deki endüstri firmalarının satış fiyatlarının yükselmesinden ve inşaat sektöründeki patlamadan dolayı daha çok büyüme göstereceği tahmin ediliyor.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 2 Mart 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikİspanya’da Enflasyon Tehlike Sinyalleri Veriyor!
  Sonraki İçerikYeni Zelanda’lı Sky Network’ten Büyük Adım!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz