Ana sayfa Haberler THY ve LOT Hava Yolları arasındaki kod paylaşım ağı genişliyor

THY ve LOT Hava Yolları arasındaki kod paylaşım ağı genişliyor

229
0
THY ve LOT Hava Yolları arasındaki kod paylaşım ağı genişliyor

Türk Hava Yolları (THY) ile Polonya havayolu şirketi LOT, aralarındaki kod paylaşım ağını genişletme kararını aldı.

İki hava yolu arasında karşılıklı yeni hatların eklenmesi ile mevcut kod paylaşım anlaşmasına aşağıdaki hatlar dahil edildi:

Varşova’dan

İstanbul’dan

Krakow

Ankara Bahreyn

Gdansk

Izmir Beyrut

Szczecin

Adana Bağdat

Poznan

Antalya Dubai

Wroclaw

Dalaman Kuveyt

Katowice

Amman Budapeşte

Rzeszow

Kahire Johannesburg

THY ve LOT artık yukarıda belirtilen uçuşlar için de karşılıklı olarak bir diğerinin seferine kendi uçuş kodunu koyabilecek.

 

 


Kaynak: THY
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here