Ana sayfa Çalışma Hayatı Nakdi ücret desteğinden ne zamana kadar uzatılmıştır?

  Nakdi ücret desteğinden ne zamana kadar uzatılmıştır?

  Nakdi ücret desteği en son hangi tarihe uzatıldı?

  62
  0

  Nakdi ücret desteği uzatıldı son tarih nedir?

  Son yasal düzenlemeye göre 17 Kasım 2020 tarihinde sona erecek olan Nakdi ücret desteği 17 Ocak 2021  tarihine uzatıldı.

  Ekim ayında işe başlayan bir çalışan KÇÖ veya Ücretsiz izin hakkından faydalanabilir mi?

  Kısa çalışma ödeneği süre uzatımından 30.06.2020 tarih dahil öncesinde başvuran işyerleri için geçerli olup bu işyerlerinde eylül ayında işe başlayanlar için geçerli olmamaktadır.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here