Ana sayfa Muhasebe Mali Müşavirler e-SMMM uygulamasına dahil olabilir mi?

  Mali Müşavirler e-SMMM uygulamasına dahil olabilir mi?

  81
  0

  Mali Müşavir olarak e-SMM uygulamasına dahilim. Gelen faturalarımda kolaylıkla toparlayabilmem için e-fatura uygulamasına da dahil olmak istiyorum. Aynı anda hem e-fatura hem e-SMM uygulamalarına dahil olabilir miyim?

  Serbest meslek mensupları Fatura KULLANAMAZ. e-smm düzenlemek zorundadır. Kanunda olmayan bir uygulama için tercih olmaz.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here