Ana sayfa Mevzuat Kosgeb tarafından Ar – ge ve İnovasyon programını kapsamında sağlanan İşlik...

Kosgeb tarafından Ar – ge ve İnovasyon programını kapsamında sağlanan İşlik desteğinin içeri nedir?

Kosgeb tarafından Ar – ge ve İnovasyon programını kapsamında sağlanan İşlik desteğinin içeri nedir?

173
0

Talep edilmesi ve TEKMER’ de yer olması halinde, proje kapsamında işlik desteği verilebilir. İşlik kullanım bedeli alınmaz.

İşlik tahsisi, girişimcinin İşletme kurma sürecinde adres göstermesini sağlamak amacıyla Kurul kararının kendisine bildirildiği tarihten itibaren yapılabilir.

İşlik tahsisi, proje başlangıcından projeyle ilgili tamamlama/sonlandırma kararı verilinceye kadar yapılır. Kurul kararı ile projesi tamamlanan ya da sonlandırılan İşletmeler kararın kendisine bildirildiği tarihi takiben 30 (otuz) gün içinde işliği tahliye eder.

İşletme, İşlik Desteğinden yalnızca 1 (bir) defa yararlanabilir.

 

 


Kaynak: KOSGEB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here