Ana Sayfa Muhasebe İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Enstitüsü Dergisi yeniden yayın hayatına başladı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Enstitüsü Dergisi yeniden yayın hayatına başladı

1331
0
Duyuru
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ

MUHASEBE ENSTİTÜSÜ

MUHASEBE ENSTİTÜSÜ DERGİSİ YENİDEN YAYIN HAYATINDA

1975-1989 yılları arasında 58 sayı çıktıktan sonra yayın hayatına nokta koyan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Enstitüsü Dergisi, kaldığı yerden, 59.sayısıyla yayın hayatına dönmüştür.

Derginin geçmişini bilen veya dergiyi yaşayanlar için olduğu kadar, bu uzun aradan sonra bu yayını tanıyacaklar için de bu geri dönüşün anlamlı olduğunu düşünüyoruz.

Dergipark sisteminden de ulaşılabilecek olan derginin basılı kopyasının da dağıtımı başlamıştır. Ayrıca arzu edenler tüm dergiye aşağıdaki başlıktan tek bir dosya halinde de ulaşabilirler. Dergiye Ulaşmak için tıklayınız…>>>

Saygılarımızla

Muhasebe Enstitüsü Müdürlüğü


Kaynak: http://cdn.istanbul.edu.tr/FileHandler2.ashx?f=sayi-59.pdf
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

Önceki İçerikRadyo Dalgaları (1888) (NASA / Evreni Ölçmek)
Sonraki İçerikKamu Kaynaklarının Sömürülebilirliği (Mikroekonomi / Tüketici ve Üretici Rantı)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz