Ana sayfa Haberler Göçmen politikaları bütçesi onaylandı

Göçmen politikaları bütçesi onaylandı

560
0

Avrupa Birliği’nin (AB) gelecekteki bütçesinden, göçmen ve iltica politikalarıyla ilgili fonlara 16,3 milyar Euro kaynak aktarılacak.

Söz konusu tasarı Avrupa Parlamentosu (AP) Sivil Özgürlükler Komitesi tarafından onaylandı.

AP ayrıca, Entegre Sınır Yönetim Fonu’na (IBMF) 7,1 milyar Euro değerinde kaynak sağlanmasına yönelik tasarıyı da onaylandı.

Bahsi geçen tasarılar, AP Genel Kurulu ve AB Konseyi’nin onayından sonra yasalaşacak.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here