Ana sayfa Çalışma Hayatı E-İhale sistemine kaydolmadan Ticaret bakanlığının düzenlediği ihalelere katılabilir miyim?

E-İhale sistemine kaydolmadan Ticaret bakanlığının düzenlediği ihalelere katılabilir miyim?

274
0

E-ihale sistemine eriştim ancak görüntüleme sorunları yaşıyorum ne yapmalıyım?

Siteye giriş ve görüntülenme sorunları kullandığınız internet tarayıcısından kaynaklanmaktadır. Mozilla Firefox ya da Google Chrome tarayıcısını kullanarak sistemdeki görüntülenme sorunlarını aşabilirsiniz.

Diğer taraftan mobil uygulama üzerinde görüntüleme sorunları yaşıyorsanız cihazınızın android veya ios işletim sistemini güncelleyerek sorunu giderebilirsiniz.

 

Üye olmadan ihalelere katılabilir miyim?

Hayır. İhalelere katılabilmek için e-ihale sistemine kaydolmak zorunludur.

 

Sisteme üye olmadan da ihalesi yapılacak araçların bilgilerini görebilir miyim?

Evet, e-ihale ana sayfasından “Güncel İhaleler” bölümünü tıkladığınızda üye olmadan da ihalesi yapılacak araçları görebilirsiniz. Diğer taraftan açık teklif usulü ile ihalelere verilen teklifleri görüntüleyebilmek için üyelik hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir.

 


Kaynak: Ticaret Bakanlığı
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here