Ana sayfa Çalışma Hayatı Diğer ücretli çalışanlarımızın gelir vergisi matrahları %20’lik dilime girdiği için Net maaşları...

  Diğer ücretli çalışanlarımızın gelir vergisi matrahları %20’lik dilime girdiği için Net maaşları asgari ücretin altına düşüyor nasıl çözebiliriz?

  70
  0

  Diğer ücretli çalışanlarımızın gelir vergisi matrahları %20’lik dilime girdiği için Net maaşları asgari ücretin altına düşüyor nasıl çözebiliriz?

  Vergi dilimlerinden dolayı ücretin asgari ücret miktarının altında kalması normaldir AGİ Kalktığı için tamamlama hesaplaması da yapılamamaktadır. Bu konuda GİB bu konuda henüz belirleme yapmadı.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here