Ana sayfa SGK Vergi mükellefi olan bir kişi part time 4A kapsamında başka bir işyerinde...

  Vergi mükellefi olan bir kişi part time 4A kapsamında başka bir işyerinde 10 gün çalıştığında kalan 20 gün için 4B kapsamına prim ödemesi gerekir mi?

  141
  0

  Vergi mükellefi olan bir kişi part-time 4/1-a kapsamında başka bir işyerinde 10 gün çalıştığında kalan 20 gün için 4/1-b kapsamına prim ödemesi gerekir mi?

  Bağ-Kur prim aylıktır kısmi olarak hesaplanamamaktadır.

   


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.