Ana sayfa Haberler THY Haziran’da 6 milyon yolcu taşıdı

THY Haziran’da 6 milyon yolcu taşıdı

343
0
THY Haziran’da 6 milyon yolcu taşıdı

Türk Hava Yolları (THY) Haziran 2019 dönemine ilişkin yolcu trafiği verilerini açıkladı.

Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamaya göre THY haziran ayında, bir önceki yılın aynı ayına oranla yüzde 3,2 daha fazla yolcu taşıdı.

Böylece haziran ayında taşınan toplam yolcu sayısı 6,6 milyona ulaştı.

Ocak-Haziran döneminde taşınan yolcu sayısı ise bir önceki yılın aynı dönemine oranla yüzde 1,7 azalarak 35,1 milyon olarak gerçekleşti.

 


Kaynak: KAP
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here