Ana sayfa SGK Resmi tatil dolayısıyla göndermeyi unuttuğumuz SGK bildirgesini cezai işleme maruz kalmadan gönderimini...

Resmi tatil dolayısıyla göndermeyi unuttuğumuz SGK bildirgesini cezai işleme maruz kalmadan gönderimini yapabilir miyiz?

Resmi tatil dolayısıyla göndermeyi unuttuğumuz SGK bildirgesini cezai işleme maruz kalmadan gönderimini yapabilir miyiz?

204
0

Bina kapıcımızın 2019 EYLÜL SGK bildirgesini 28.10.2019 da idari tatil olmasından dolayı atladık. Cezai işleme maruz kalmadan bildirmemiz mümkün mü?

APHB bildirim 23.10.2019 olup geç bildirim dolayısıyla İPC ye maruz kalacaksınız.

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here