Ana sayfa Ekonomi OECD’den İngiltere Tahmini!

  OECD’den İngiltere Tahmini!

  1224
  0

  OECD İNGİLTERE EKONOMİSİ KONUSUNDA TAHMİNLERİNİ YENİLEDİ!

  Ekonomik İş Birliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) İngiltere ekonomisi büyüme tahminlerini yükseltti!

  Bu düzenlemedeki en önemli etken İngiltere’nin Brexit oylamasına rağmen ekonomisinin çok iyi şekilde performans göstermesinin etkili olduğu belirtildi.

  Örgüt büyüme beklentisini yükseltmesine rağmen yine de küresel büyümenin çok yavaş olacağını İngiltere’nin ise 2017 yılı için %1,7 oranında büyüyeceğini beklediğini açıkladı.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 8 Mart 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here