Ana sayfa SGK İşe giriş yapılan ekranda boş gelen ikametgah kısmına nasıl giriş yapabiliriz?

  İşe giriş yapılan ekranda boş gelen ikametgah kısmına nasıl giriş yapabiliriz?

  86
  0

  İşe giriş yapılan ekranda ikametgah belirtilen bir bölüm var mıdır ikametgah bazen boş geliyor işe giriş belgelerinde nasıl tanımlanır?

  İşe giriş bildiriminde iş yerinin iş kolu, işçinin meslek kodu ile görev kodu ve işçiye ait adres ve iletişim bilgisi adımında bu verilerin girilmesi gerekmektedir.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here