Ana sayfa Duyurular İMMİB: “Startup’lar ve Girişimciler için E-İhracat’ta Bilinmesi Gerekenler” Ücretsiz Online Eğitim 19...

İMMİB: “Startup’lar ve Girişimciler için E-İhracat’ta Bilinmesi Gerekenler” Ücretsiz Online Eğitim 19 Kasım 2020

173
0

Üyemiz ihracatçı firmaların çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirilen “İMMİB AKADEMİ Eğitim Etkinlikleri” Covid-19 salgını dolayısıyla alınan önlemler kapsamında internet üzerinden ücretsiz olarak devam etmektedir.

Bu çerçevede, 19 Kasım 2020 tarihinde, 10.00-13.00 saatleri arasında, “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla “Startup’lar ve Girişimciler için E-İhracat’ta Bilinmesi Gerekenler” konulu ücretsiz online bir eğitim gerçekleştirilecektir. Söz konusu eğitim hepsiburada.com Satış Geliştirme Müdürü Sn. Ziya KIZILTAN tarafından gerçekleştirilecek olup katılımcılar aşağıdaki konu başlıkları ile ilgili bilgilere sahip olabilecektir.

  • Marka Konumlama, E-İhracat Hedef Pazar Seçimi
  • Lojistik ve Teknolojik Altyapı Gereksinimleri
  • Alternatif Kanallar Oluşturma, Teşvikler Nelerdir?
  • Yapılan Hatalar ve Eksikler

Başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitime katılabilmek için https://forms.gle/VdWBTcvVeLywrRRN6 adresi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Eğitim programı ile ilgili sınırlı kontenjan bulunmakta olup, içerik ve eğitmen özgeçmişine ilişkin bilgiler http://akademi.immib.org.tr web sitemizde ayrıca yer almaktadır.

*Zoom Kullanma Kılavuzuna https://bit.ly/2yJdMSS linkinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: İMMİB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here