Ana sayfa Duyurular İMMİB Dış Ticarette Ödeme ve Teslim Şekilleri ile ilgili Ücretsiz Online Eğitim...

İMMİB Dış Ticarette Ödeme ve Teslim Şekilleri ile ilgili Ücretsiz Online Eğitim – 2 Temmuz 2020

26
0

İMMİB Üyesi ihracatçı firmaların çalışanlarına yönelik olarak gerçekleştirilen “İMMİB AKADEMİ Eğitim Etkinlikleri” Covid-19 salgını dolayısıyla alınan önlemler kapsamında internet üzerinden ücretsiz olarak devam etmektedir.

Bu çerçevede, 2 Temmuz 2020 tarihinde, 10:00 – 13:00 saatleri arasında, “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla “Dış Ticarette Ödeme ve Teslim Şekilleri” konulu bir eğitim gerçekleştirilecektir.Söz konusu eğitim Dış Ticaret Operasyonu Uzmanı ve Emekli Akademisyen Sn. Cengiz ÖZCAN tarafından gerçekleştirilecek olup katılımcılar aşağıdaki konu başlıkları ile lgili bilgilere sahip olabilecektir.

• Dış Ticarete Başlangıç ve Temel Esaslar
• Satış Sözleşmeleri
• Dış Ticarette Teslim Şekilleri, Uluslararası Fiyatlandırma Yöntemleri
• Ödeme Şekilleri ve Taşıdıkları Riskler, Akreditifli Ödeme Şekli
• Pandemi Sürecinde Teslim ve Ödeme Şekillerinde Karşılaşılan Sorunlar

Başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitimlere katılabilmek için https://forms.gle/emG6151sDFbQcU1E8 adresi üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Her bir eğitim programı ile ilgili sınırlı kontenjan bulunmakta olup,
içerik ve eğitmen özgeçmişine ilişkin bilgiler 
http://akademi.immib.org.tr web sitemizde ayrıca yer almaktadır.

*Zoom Kullanma Kılavuzuna https://bit.ly/2yJdMSS linkinden ulaşabilirsiniz.


Kaynak: İMMİB Duyurusu
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here