Ana sayfa Haberler Amazon, Eero’yu bünyesine kattı

Amazon, Eero’yu bünyesine kattı

504
0

Dünya devi E-ticaret şirketi Amazon, Pazartesi günü yaptığı açıklamayla evlere Wi-Fi hizmeti veren Eero isimli küçük çaplı şirketi satın aldığını duyurdu.

Cihazları ve Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dave Limp, konuyla ilgili olarak ‘’Eero ekibinden ve Wifi sorunlarının çözümü üzerine yaptıkları çalışmalardan oldukça etkilendik. Akıllı ev deneyiminin daha da basit hale getirilebileceğine dair ortak bir vizyona sahibiz ve müşterilerimiz için yenilik yaratmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here