Ana sayfa Duyurular 31 Aralık 2019 Tarihi İtibarıyla KİT’lerin ve Özelleştirme Kapsamındaki Kuruluşların Borç Durumu

31 Aralık 2019 Tarihi İtibarıyla KİT’lerin ve Özelleştirme Kapsamındaki Kuruluşların Borç Durumu

1024
0

29 Mart 2019

Kamu iktisadi teşebbüsleri ve özelleştirme kapsam ve programındaki kuruluşların borç durumunu gösteren “KİT’lerin ve Özelleştirme Programındaki Kuruluşların Borç Durumu” tablosu, 2018 yılı dördüncü çeyrek verileri eklenerek güncellenmiştir.

Konuya ilişkin tabloya Hazine ve Maliye Bakanlığının internet sitesinde yer alan “Kamu Sermayeli Kuruluş ve İşletmeler İstatistikleri” başlığı altındaki “KİT’ler ve Özelleştirme Kapsamındaki Kuruluşlara İlişkin İstatistikler/Dönemlik” bölümünden ulaşılabilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

 

 


Kaynak: https://www.hmb.gov.tr
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here