Ana sayfa Mevzuat 2017’nin Parlayan Yıldızları

2017’nin Parlayan Yıldızları

1409
0

Fortune dergisi ve global düzeyde danışmanlık hizmeti veren BCG 2017 yılında çıkış yakalayan 25 şirketi sıraladı. Bu yılın parlayan yıldızı olan bu şirketlerin 9 Ekim 2017 İtibari ile piyasa değeri 20 Milyar doların üzerinde bulunmaktadır.

Listede en çok teknoloji sektöründe yer alan firmaların yer aldığı görülürken; Bilgisayar programı ve yazılımı yapan firmalar, internet ve data sağlayıcıları ve elektronik parça üreten firmaların listede üst sıralarda yer aldığını söylemek mümkündür.

Teknolojinin yanı sıra medikal sektöründe hizmet veren 4 sağlık şirketi de listede yer almaktadır.

BİRİNCİLİK SALESFORCE’UN

Sürekli yeniliğin peşinde olan 1999 yılında kurulan ve Müşteri İlişkileri Yönetimi’ni geliştirmeyi amaçlayan kurumsal yazılım firması Salesforce listede ilk sırada yer almaktadır.

Kaynak: Fortune Dergisi

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here