Ana sayfa Haberler Vakıfbank’tan KOBİ’lere destek

Vakıfbank’tan KOBİ’lere destek

275
0

Vakıfbank Genel Müdürü Emin Özcan, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere yapılacak kaynak yardımı hakkında açıklamalarda bulundu.

Özcan, KOBİ’lere ‘’Katma Değer Üreten İmalatçı-İhracatçı Kredisi’’ kapsamında 1 milyar lira değerinde yeni kaynak olanağı sunduklarını açıkladı.

Söz konusu uygulamadan yıllık cirosu 25-40 milyon TL olan ve Yerli Mali Belgesine sahip imalatçı ve ihracatçı şirketler faydalanabilecek.

Şirketler, toplam 2 milyar lira değerindeki krediyi 6 ay ödemesiz dönemli 60 aya kadar vadeyle ve aylık yüzde 1,45 faiz oranıyla kullanabilecek.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here