Ana sayfa Duyurular Defter Beyan Sisteminde Belge Sınırlaması Getirildi

Defter Beyan Sisteminde Belge Sınırlaması Getirildi

Defter Beyan Özel Entegratör ve Excel aktarımına sınır getirildi

391
0

Defter Beyan Sisteminde Belge Sınırlaması Getirildi


  • İşletme hesabı esasına göre defter tutan mükellefler ile basit usule tabi mükellefler için ”Excel” aracılığıyla toplu gelir belgesi eklenmesinde en fazla 60 kayıt sınırı getirilmiştir. (25.10.2019)
  • Entegratörlerin gelir ve gider işlemleri (create, delete, update), tek seferde 20 belge ile sınırlandırılmıştır. (25.10.2019)

Kaynak : https://www.defterbeyan.gov.tr/tr/duyurular

 


Kaynak: Defterbeyan.gov.tr – Duyurular
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here