Ana sayfa Güncel Clean Sky 2 Proje Çağrısı Bilgi Günü-Ankara – 15 Kasım 2018

Clean Sky 2 Proje Çağrısı Bilgi Günü-Ankara – 15 Kasım 2018

333
0

Clean Sky 2 Proje Çağrısı Bilgi Günü-Ankara

15 Kasım 2018 tarihinde Ankara’da, TÜBİTAK Başkanlık Binasında, Clean Sky 2 Ortak Girişimi’nin 8 Kasım 2018 tarihinde yayımlanan ve 6 Şubat 2019 tarihinde kapanacak 9. Proje Çağrısına yönelik bir bilgi günü düzenlenecek. Clean Sky 2 JU Ofisi yetkilileri ve lider kuruluş temsilcilerinin katılımları ile gerçekleştirilecek etkinliğin sabahki oturumunda katılımcılara çağrı konuları, yasal ve finansal hususlar ve başvuru koşulları hakkında bilgiler verilmesi planlanıyor.

Etkinliğin öğleden sonraki bölümünde, eş zamanlı düzenlenecek oturumlarla Büyük Yolcu Uçağı (LPA), Motor (ENG) ve Uçak Gövdesi (AIR) çağrıları özelinde katılımcıların bilgilendirilmesi ve sorularının yanıtlanması öngörülüyor. Etkinlikten azamî ölçüde faydalanabilmek adına katılımcıların ilgilendikleri çağrı konularını önceden incelemeleri önerilmekte.

Clean Sky 2 Ortak Girişimi,  yaklaşık 4 Milyar Avro’luk bütçesiyle Avrupa’da havacılık ve havayolu ulaşımı araştırmalarındaki en büyük ölçekli program olma özelliğini taşıyor. Clean Sky 2 çağrıları ile büyük yolcu uçağı, hızlı döner kanatlı hava aracı, bölgesel yolcu uçağı, uçak gövdesi, uçak motoru, sistem ve teknik değerlendirme alt başlıklarındaki Ar-Ge ve inovasyon projelerine destek verilmekte.

Notlar:

Etkinlik programı için lütfen tıklayınız.

Kayıt için lütfen tıklayınız.

Çağrı dokümanı için lütfen tıklayınız.

Çağrının Avrupa Komisyonu resmi sayfasına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Sorularınız için ncptransport@tubitak.gov.tr  adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak: ufuk2020.org.tr
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here