Ana sayfa Dünya Bulgaristan’da Küçük Şirketlere 36 Milyon Avro Karşılıksız Destek Verilecek

  Bulgaristan’da Küçük Şirketlere 36 Milyon Avro Karşılıksız Destek Verilecek

  184
  0

  Küçük ölçekli şirketlere 36 milyon avro karşılıksız yardım tahsis edildi. Küçük ve “mikro” ölçekli şirketler Covid- 19 krizinin yol açtığı ekonomik sıkıntıların üstesinden gelmek üzere, 1.500 ile 5.000’er avro arasında karşılıksız sübvansiyonlar aldı.

  Toplam 36 milyon avro değerindeki karşılıksız yardımlar “Yenilikler ve rekabet gücü” programından tahsis edildi.

  Başbakan Boyko Borisov sosyal medyadan yazdığı mesajda “Orta ölçekli işletmelere ise 100 milyon avro karşılıksız destek verilecek” dedi.


  Kaynak: T.C. Ticaret Bakanlığı / Filibe Ticaret Ataşeliği
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here