Ana sayfa Duyurular Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayi Sektörlerine Yönelik UR-GE Projesi

Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayi Sektörlerine Yönelik UR-GE Projesi

37
0

Sayın İTO Üyeleri,

İstanbul Ticaret Odası olarak Ayakkabı ve Ayakkabı Yan Sanayi Sektörlerine mensup üyelerimizin sürdürülebilir ihracat kapasitelerini artırmak adına T.C. Ticaret Bakanlığı desteğiyle Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi / UR-GE Projesini daha hayata geçirmeyi planlamaktayız.

Katılımcı firmalar; İhtiyaç Analizi, Eğitim-Danışmanlık, Yurtdışı Pazarlama Faaliyetleri, Alım Heyetleri ve Bireysel Danışmanlık gibi %75’e kadar Bakanlık desteğiyle ve İstanbul Ticaret Odası organizasyonundan faydalanabileceklerdir.

Şahıs firmaları hariç, halihazırda ihracat faaliyetinde bulup bu alanda gelişim sağlamak isteyen ve projemize ilgi duyan sektör temsilcisi tüm firmalarımızın, ekte yer alan formu doldurarak ertan.unal@ito.org.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Detaylı bilgi için;

Proje ve İş Geliştirme Müdürlüğü
0212 455 47 76
0212 455 47 74


Kaynak: İTO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here