Ana sayfa SGK Yabancı personeller SGK teşviklerinden faydalanabilir mi?

  Yabancı personeller SGK teşviklerinden faydalanabilir mi?

  SGK Prim borcu olanlar teşvik ve desteklerden yararlanabilir mi?

  59
  0

  Suriyeli veya diğer yabancılar 27103 ve 6111 teşviklerinden faydalanabilir mi?

  4’a kapsamında çalıştırılanların şartları uygun olan sgk teşviklerini kullanmalarına engel bir düzenleme bulunmamaktadır.

  SGK borcu olan firmalar 7252 sayılı SGK teşvikinden faydalanabilir mi?

  7252 kanun numarası seçilerek düzenlenen APHB/MPHB’den dolayı tahakkuk edecek primlerin süresinde ödenip ödenmediği, Destekten yararlanmaya engel olmayacaktır.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here