Ana Sayfa Ekonomi P&G frmasının satışları beklenenin çok üzerinde !

P&G frmasının satışları beklenenin çok üzerinde !

824
0

P&G frmasının satışları beklenenin çok üzerinde !

Güzellik ve temizlik ürünlerine olan ilginin satış grafiğinin yükselmesini sağladığı Protector ve Gamble şirketi, yılın ilk çeyreğinde beklenen satış rakamlarını alt etti.

Şirketin hisseleri borsa açılış zili duyulmadan evvel, yüzde 3.4 oranında artış gösterdi. Öte yandan şirketin satışları bu sene yüzde 13 rakamına gerilemişti ve bu  alışılagelen tüketici fiyat endeksi oranından çok daha düşüktü.

SK-II ve Olay gibi kişisel bakım ve güzellik markalarını bünyesinde bulunduran şirketin, bu alandaki satışı son çeyrekte yüzde 5’in üstüne çıktı.


Kaynak:Reuters
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebe Newsveya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikNew York borsasındaki hisse senedi zararını Eurobondların satışından oluşan kardan mahsup edebilir miyim?
Sonraki İçerikTesla Yeni Modelini Görücüye Çıkardı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz