Ana sayfa Ülkeler Tesla Yeni Modelini Görücüye Çıkardı

Tesla Yeni Modelini Görücüye Çıkardı

639
0

Tesla Yeni Modelini Görücüye Çıkardı

Tesla, Çarşamba günü web sitesinden yaptığı tanıtımla 45 bin Dolar değerindeki Model 3 adını verdiği aracın yeni bir versiyonunu görücüye çıkardı.

Web sitesine göre, yeni modelin batarya ömrü orta seyirde ve yıl sonuna kadar verecekleri siparişlerde şimdilik 7 bin 500 Amerikan Doları motorlu taşıtlar vergisi ödemek gerekiyor.

Öte yandan Model 3’ün temel versiyonunu üretip, 35 bin Dolar’dan satacağının sözünü veren Tesla, henüz bu sözü tutmuş değil.


Kaynak:Reuters
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebe Newsveya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here