Ana Sayfa Ekonomi Petrol Üreticileri Kime Karşı Güç Birliği Yapıyor?

  Petrol Üreticileri Kime Karşı Güç Birliği Yapıyor?

  1278
  0

  OPEC ve Rusya’dan Büyük Anlaşma!!!

  Petrol fiyatlarının aşırı talepten dolayı düşmesiyle birlikte, dünyanın her yerinden petrol üreten ülkeler üretimi kesip ve pazar fiyatını dengelemek için birlikte karara vardılar.

  Bu anlaşma OPEC ve bu kuruluşa üye olmayan ülkeler arasında 10 yıldan beridir imzalanan ilk anlaşma olmasından dolayı büyük önem taşıyor; ama özellikle ABD gibi birkaç enerji üreticisi bu anlaşmaya dâhil olmadı.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 10 Şubat 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikVergi İndirimi Yolda!!!
  Sonraki İçerikİngiliz Şirket, Amerikalı Şirketi Satın Alıyor!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz