Ana Sayfa Mevzuat İngiliz Şirket, Amerikalı Şirketi Satın Alıyor!

İngiliz Şirket, Amerikalı Şirketi Satın Alıyor!

1483
0

İngiltere’nin devi Letica Group’u satın alıyor!!!

İngiltere merkezli paketleme şirketi RPC Group Perşembe günü Amerika merkezli plastik gıda ambalajlama şirketi olan Letica Group’u Avrupa pazarına sürebilmek için 640 milyon dolara satın alacağını duyurdu.

Bu anlaşma Avrupa plastik paketleme endüstrisinin cam, plastik ve alüminyum bazlı ürünlerle daha iyi rekabet edebilmesi için dayanışmaya girdikleri bir dönemde yapıldı.

RPC anlaşmayı finanse edebilmek için brüt hasılatından yaklaşık 552 milyon pound arttıracağını belirtti.

Kaynak: Euronews

Tarih: 10 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi,  gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikPetrol Üreticileri Kime Karşı Güç Birliği Yapıyor?
Sonraki İçerikKimler Damga Resimleri İçin Kayıt Tutmaya Mecburdur?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz