Ana Sayfa Çalışma Hayatı Otomotiv Sektörüne ÖTV Desteği Devam Edecek mi?

  Otomotiv Sektörüne ÖTV Desteği Devam Edecek mi?

  1455
  0

  Maliye Bakanı Ağbal, otomotiv sektörüne desteklerini attıracaklarını açıkladı.

  Bakan, İstanbul’da Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği’nin (OYDER) düzenlediği toplantıda otomotiv sektörünün satışlarında 1 milyon hedeflediklerini ve 2017 yılında yatırım harcamalarında otomotiv sektörüne destek vererek vergi sorunlarını çözeceklerini ifade etti.

  Ayrıca açıklamalarında 2017 yılının ilk çeyreğinde talep ve güven verilerine göre büyümenin 2016 yılı son çeyreğine göre daha iyi olduğunu ve otomotivden alınan ÖTV’ye kademeli bir sistem getirdiklerini de belirtti.

  Kaynak: Reuters

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  Önceki İçerikISUZU’da Haftalık Çalışma Sürelerine Mecburi Düzenleme?!
  Sonraki İçerikTürkiye’nin En Büyük Şirketlerine Koç Damgası!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz