Ana sayfa Şirketler ISUZU’da Haftalık Çalışma Sürelerine Mecburi Düzenleme?!

ISUZU’da Haftalık Çalışma Sürelerine Mecburi Düzenleme?!

1424
0

Anadolu Isuzu piyasa koşulları nedeniyle 10 Nisan ile 30 Haziran arasında haftalık çalışma sürelerini 2 gün azaltacağını açıkladı.
Kararın satışları etkilemeyeceğini belirten ticari araç üreticisi firma, çalışma süresindeki azalışın yıllık üretimi %5 aşağı çekmesini öngörüyor.

Otomotiv Sanayii Derneği verilerine göre bu yılın ilk iki ayında 774 araç üreten Anadolu Isuzu, geçen yılın tamamında 5bin 240 adet otobüs, kamyon ve kamyonet üretmişti.

Kaynak: Reuters

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here