Ana Sayfa Şirketler Türkiye’nin En Büyük Şirketlerine Koç Damgası!

Türkiye’nin En Büyük Şirketlerine Koç Damgası!

1289
0

İstanbul Sanayi Odasının İlkini 1968 yılında yayınladığı Türkiye’nin en büyük şirketleri çalışması ilk yıllarda en büyük 100 şirket olarak başlamış ve her yıl geliştirilerek geleneksel hale gelmiştir.

Günümüzde üretimden satışlarla en büyük ilk 500 Sanayi kuruluşu ve ikinci 500 Sanayi kuruluşu başlıklı iki ana liste hazırlanmaktadır.

2015 yılına ait İSO-ilk 500 listesindeki ilk 3 Şirket Koç Grubu bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerdir.
İlk sırada TÜPRAŞ,
İkinci sırada Ford Otomotiv,
Üçüncü sırada ise Arçelik yer almıştır.

iso500-ilkuc

Kaynak: İstanbul Sanayi Odası

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikOtomotiv Sektörüne ÖTV Desteği Devam Edecek mi?
Sonraki İçerikEv Hizmetlerinde Çalışanların Sigortalı Olma Zorunluluğu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz